Álláslehetőség – könyvelő

XI. kerület zöldövezetében elhelyezkedő, nemzetközi partnerekkel is rendelkező könyvvizsgáló,  adótanácsadó és könyvelő irodánkba keresünk  teljes munkaidős foglalkoztatással,
gyakorlattal rendelkező munkatársat. Irodánk több évtizedes szakmai múlttal rendelkezik, fiatalos csapatunk meghaladja a 10 főt.

Fő feladataid lennének/Fő feladatok:

  • Bejövő és kimenő számlák rögzítése
  • Bank és pénztár rögzítése
  • Bevallásokkal kapcsolatos munkák elvégzése
  • Bérszámfejtéshez adatok előkészítése, és bérszámfejtés
  • Havi jelentések összeállítása (partnerek felé, kötelezően előírt)
  • Statisztikák készítése
  • Főkönyvi számlák egyeztetése, havi és éves zárási folyamatokban való részvétel
  • Beszámoló és kapcsolódó anyagok összeállítása
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Könyvvizsgáló munkájának támogatása

Téged keresünk, ha rendelkezel legalább az alábbiakkal/Elvárásaink:

  • Angol és/vagy német nyelv legalább középfokú ismerete
  • Magabiztos felhasználói szintű számítógépes és internetes ismeretek
  • MS Office magas szintű ismerete
  • Csapatmunkára való képesség, terhelhetőség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre való képesség
  • Motiváció a szakmai fejlődésre

Jó, ha ezekkel is rendelkezel/Preferenciák:

  • Pénzügy-számvitel szakon belül számvitel szakirányú végzettség
  • Bérszámfejtés területén szerzett tapasztalat
  • Plusz egy idegen nyelv legalább középfokú ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Könyvelői munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat (nem feltétel!)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkahelyi étkezés, utazási támogatás (BKV bérlet)
  • Családias légkör, zöldövezeti iroda
  • Folyamatos szakmai fejlődés, mentorálás

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal, „Jelentkezés álláshirdetésre” jeligével az alábbi e-mail címen lehetséges: katalin.darabos@gmail.com